آخرین خبرها
خانه / آموزش / آرایشی بهداشتی / روش ساخت مرگ مورچه

روش ساخت مرگ مورچه

تولید مرگ مورچه

همانطور که می‌دانیم مورچه‌ها به صورت کلونی در دسته‌بندیهای کارگر، جمع کننده و حمله کنندگان زندگی می‌کنند. مورچه‌های کارگر حدود 10 درصد از کلونی مورچه ها را تشکیل می‌دهند که کارشان بیرون رفتن و پیدا کردن و جمع آوری مواد غذایی برای همه مورچه ها است. آنها عمدتا به دنبال دو چیز هستند: آب و غذا. جالب است که بدانید مورچه‌ها موقع حرکتشان یک نوع رایحه یا عطری را از خود به جای می‌گذارند تا بتوانند به راحتی به منابع غذایی در خانه شما دسترسی داشته باشند. این موادی که مورچه ها برای مسیریابی آسان خود از آنها استفاده می‌کنند برای ما انسانها غیر قابل مشاهده و نامرئی می‌باشد. لذا به راحتی می‌شود از همین نقطه قوت مورچه‌ها به عنوان نقطه ضعفشان نیز بهره برد و آنها را از بین برد.

در اینجا دستورالعملی آسان و کاربردی را برای تولید مرگ مورچه می‌آوریم که شما به آسانی می‌توانید با تولید آنها به سود قابل توجهی دست پیدا کنید.

برای تولید و عرضه مرگ مورچه در بازار کافی است که دو فنجان شکر، یک فنجان آب و نیم فنجان بوراکس (بوریک اسید) را به خوبی با هم مخلوط کنید و در ظرف دربسته‌ای بسته بندی کنید. برای تولید در مقادیر بالا کافی است که همین نسبتهای مشخص را برای شکر، آب و بوراکس رعایت کنید.

درباره‌ی Iranian Chemist

حتما ببینید

تولید مرطوب کننده لب زنان

نحوه ساخت و تولید مرطوب کننده لب خانومها

تولید مرهم و یا مرطوب کننده لب بسیار آسان می‌باشد و بازار فروش خوبی هم …

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *